Tłumacz przysięgły norweskiego Skawina

Tłumacz przysięgły norweskiego Skawina to nasza oferta z zakresu translacji polsko norweskich. Do współpracy zachęcamy firmy i klientów indywidualnych. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy przygotowanie wysokiej klasy przekładów w konkurencyjnych cenach. Biuro tłumaczeń norweskiego to firma, której warto zawierzyć. Zapraszamy do odwiedzin naszych biur lub przesłania maila zawierającego elektroniczne kopie dokumentów. Tłumaczenia polsko norweskie obejmują:

Spis treści:

Tłumacz przysięgły norweskiego Skawina

 

Tłumaczenia przysięgłe norweskiego Skawina
Tłumaczenia przysięgłe norweskiego Skawina


Protlumaczenia
to firma, która posiada wieloletnią tradycję. Kooperujemy ze sprawdzonymi filologami, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia. W naszym zespole można również znaleźć native speakerów i osoby znające więcej niż jeden język obcy. Daje to sposobność do przygotowania tłumaczeń.

Skawina – miasto w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej. Miasto jest położone nad rzeką Skawinką, kilkanaście kilometrów na południowy zachód od centrum Krakowa. Jest jednym z ośrodków miejskich aglomeracji krakowskiej.

Według danych GUS z 31 grudnia 2019 r. miasto liczyło 24 310 mieszkańców, natomiast obszar całej gminy zamieszkuje 43 586 osób. Powierzchnia miasta wynosi 20,50 km².

Skawina jest największym miastem w województwie małopolskim nie będącym siedzibą powiatu. Wśród największych miast w Polsce nie mających siedziby powiatu jest na 10-tym miejscu w kraju. Jest także największym miastem w powiecie krakowskim i także w okolicach Krakowa[potrzebny przypis].

Było to miasto opactwa benedyktynów tynieckich w powiecie szczyrzyckim województwa krakowskiego w końcu XVI wieku.