Tłumacz przysięgły norweskiego Nowy Sącz

Tłumacz przysięgły norweskiego Nowy Sącz to nasza propozycja z zakresu translacji polsko norweskich. Do kooperacji zachęcamy przedsiębiorstwa i osoby prywatne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały tydzień. Zapewniamy wykonanie dobrej klasy tłumaczeń w rozsądnych cenach. Protlumaczenia to firma, której warto zaufać. Zapraszamy do odwiedzin naszych biur lub przesłania wiadomości zawierającej elektroniczne kopie dokumentów. Przekłady polsko norweskie obejmują:

Tłumacz przysięgły norweskiego Nowy Sącz

tłumacz przysięgły norweskiego Nowy Sącz, tlumacznorweskiego.eu
Przekłady norweskiego Nowy Sącz


Protlumaczenia
to firma, która posiada długoletnią tradycję. Współpracujemy ze sprawdzonymi filologami, którzy posiadają odpowiednie wykształcenie. W naszym teamie można również znaleźć native speakerów oraz osoby znające więcej niż jeden język obcy. Daje to okazję do przygotowania przekładów wielojęzycznych.

Nowy Sącz – miasto na prawach powiatu w województwie małopolskim, siedziba ziemskiego powiatu nowosądeckiego. Trzecie pod względem liczby mieszkańców i piąte pod względem powierzchni miasto w województwie małopolskim i największe miasto Beskidu Sądeckiego, stolica Sądecczyzny z racji tego, że jest to największe miasto w regionie. Jedno z najstarszych miast w Małopolsce – lokowane 8 listopada 1292 roku jako miasto królewskie w ziemi krakowskiej.

31 grudnia 2019 roku miasto miało 83 794 mieszkańców.