Tłumacz przysięgły norweskiego Mielec

Tłumacz przysięgły norweskiego Mielec to nasza propozycja w obrębie translacji polsko norweskich. Do współpracy zachęcamy firmy i osoby prywatne. Jesteśmy do Państwa usług przez cały tydzień. Zapewniamy wykonanie dobrej jakości przekładów w konkurencyjnych cenach. Protlumaczenia to firma, której warto zaufać. Zapraszamy do odwiedzin naszych biur lub przesłania wiadomości zawierającej cyfrowe kopie dokumentów. Tłumaczenia polsko norweskie obejmują:

Spis treści:

Tłumacz przysięgły norweskiego Mielec

 

Tłumaczenia przysięgłe norweskiego Mielec
Tłumaczenia przysięgłe norweskiego Mielec


Protlumaczenia
to firma, która posiada wieloletnią tradycję. Kooperujemy ze sprawdzonymi filologami, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia. W naszym teamie można również znaleźć native speakerów oraz osoby znające więcej niż jeden język obcy. Daje to sposobność do przygotowania przekładów wielojęzycznych.

Mielec – miasto w południowo-wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim, siedziba władz i centrum powiatu mieleckiego. Siedziba gminy wiejskiej Mielec. Miasto położone jest w dolinie Wisłoki, w Kotlinie Sandomierskiej.

Mielec jest ośrodkiem przemysłowym, z ulokowanymi szkołami techniczno-informatycznymi, branżowymi oraz szkołami wyższymi (kształcącymi na poziom licencjacki oraz magisterski. Dostępne są również studia podyplomowe). Mielec posiada lotnisko umożliwiające loty pasażerskie i czarterowe dla samolotów o kodzie 4B. Do lotniska doprowadzona jest bocznica kolejowa obsługująca również Specjalną Strefę Ekonomiczną Euro-Park Mielec. Prawa miejskie zostały uzyskane 18 listopada 1470 roku. Według danych GUS z 30 czerwca 2020 roku miasto liczy 60 229 mieszkańców i ma powierzchnię 46,9 km². Motto miejskie brzmi: „Tu rozwijają się skrzydła!.