Tłumacz przysięgły norweskiego Konin

Tłumacz przysięgły norweskiego Konin to nasza propozycja w obrębie przekładów polsko norweskich. Do kooperacji zapraszamy firmy i osoby prywatne. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy wykonanie dobrej klasy przekładów w rozsądnych cenach. Protlumaczenia to firma, której warto zawierzyć. Zapraszamy do odwiedzin naszych biur lub przesłania wiadomości zawierającej elektroniczne kopie dokumentów. Tłumaczenia polsko norweskie obejmują:

Spis treści:

Tłumacz przysięgły norweskiego Konin

 

Tłumaczenia przysięgłe norweskiego Konin
Tłumaczenia przysięgłe norweskiego Konin


Protlumaczenia
to firma, która posiada długoletnią tradycję. Kooperujemy ze sprawdzonymi filologami, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia. W naszym teamie można również znaleźć native speakerów oraz osoby znające więcej niż jeden język obcy. Daje to okazję do przygotowania przekładów wielojęzycznych.

Konin – miasto na prawach powiatu w środkowej Polsce, w województwie wielkopolskim, położone w Dolinie Konińskiej nad Wartą; siedziba powiatu konińskiego, główny ośrodek Konińskiego Zagłębia Węgla Brunatnego.

Konin uzyskał lokację miejską przed 1293, był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego, należącym do starostwa konińskiego, w drugiej połowie XVI wieku leżał w powiecie konińskim województwa kaliskiego.

W 2018 w rankingu dziennika „Rzeczpospolita” Konin zajął 18. miejsce w ogólnopolskim zestawieniu 65 najlepszych samorządów miast na prawach powiatu

Według danych zebranych przez przedstawicieli Głównego Urzędu Statystycznego z 30 czerwca 2020 roku, Konin miał 73 176 mieszkańców.