Tłumacz przysięgły norweskiego Toruń

Tłumacz przysięgły norweskiego Toruń to nasza propozycja z zakresu przekładów polsko norweskich. Do podjęcia współpracy zachęcamy przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych. Jesteśmy do Państwa usług przez cały tydzień. Gwarantujemy wykonanie wysokiej jakości przekładów w rozsądnych cenach. Biuro tłumaczeń norweskiego to firma, której warto zawierzyć. Zapraszamy do odwiedzin naszych biur lub przesłania maila zawierającego elektroniczne kopie dokumentów. Przekłady polsko norweskie obejmują:

Tłumaczenia norweskiego Toruń

Przekłady norweskiego Toruń
Przekłady norweskiego Toruń


Protlumaczenia
to firma, która posiada wieloletnią tradycję. Współpracujemy ze sprawdzonymi filologami, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia. W naszym teamie można również znaleźć native speakerów i osoby znające więcej niż jeden język obcy. Daje to okazję do przygotowania przekładów wielojęzycznych.

Toruń i (niem. Thorn, łac. Thorunia, Torunium) – miasto na prawach powiatu w północnej Polsce, siedziba sejmiku, zarządu i marszałka województwa oraz jednostek im podporządkowanych[3]. Jest również jednym z miast centralnych Bydgosko-Toruńskiego Obszaru Funkcjonalnego[4]. Stolica diecezji toruńskiej[5]. Drugie co do wielkości miasto w województwie kujawsko-pomorskim[6]. Położone jest nad Wisłą i Drwęcą. Jego prawobrzeżna część leży na Pomorzu, zaś lewobrzeżna znajduje się na Kujawach[7].

Toruń, z liczbą 202 482 mieszkańców, zajmuje 16. miejsce w Polsce (stan z grudnia 2018 roku)[8]. Jest dużym ośrodkiem gospodarczym i handlowym oraz ważnym węzłem drogowym i kolejowym. Pod Toruniem działa Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna[9]. Toruń to również ośrodek akademicki, naukowy, kulturalny i turystyczny[10]. Na największej w mieście uczelni, Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w 2017 roku studiowało blisko 20 tys. studentów[11]. W mieście działa orkiestra symfoniczna oraz teatry, kina, liczne muzea i galerie sztuki. W ciągu miesiąca w Toruniu odbywa się średnio sto różnego rodzaju imprez kulturalnych, poczynając od festiwali, koncertów, wystaw, spektakli teatralnych, przeglądów poetyckich i fotograficznych, a na plenerowych pokazach historycznych kończąc[12]. Toruń jest także siedzibą Garnizonu Toruń, orkiestry wojskowej i kilku jednostek wojskowych[13]. Znajduje się tu 6 konsulatów honorowych[14].

Pierogarnia Stary Toruń

16 reviews

Pierogis
+48566211046
ul. Most Pauliński 2 -10, 87-100 Toruń, Poland
Cukiernia Lenkiewicz

11 reviews

Ice Cream & Frozen Yogurt, Coffee & Tea, Desserts
+48534909004
ul. Wielkie Garbary 14, 87-100 Toruń, Poland
Manekin

18 reviews

Creperies
+48566522885
ul. Wysoka 5, Rynek Staromiejski 16 Gagarina 152, 87-100 Toruń, Poland