Tłumacz przysięgły norweskiego Tarnów

Tłumacz przysięgły norweskiego Tarnów to nasza propozycja w obrębie przekładów polsko norweskich. Do podjęcia współpracy zapraszamy firmy i klientów indywidualnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy przygotowanie wysokiej jakości tłumaczeń w rozsądnych cenach. Biuro tłumaczeń norweskiego to firma, której warto zaufać. Zapraszamy do odwiedzin naszych oddziałów stacjonarnych lub przesłania wiadomości zawierającej cyfrowe kopie dokumentów. Tłumaczenia polsko norweskie obejmują:

Tłumaczenia norweskiego Tarnów

Przekłady norweskiego Tarnów
Przekłady norweskiego Tarnów


Protlumaczenia
to firma, która posiada wieloletnią tradycję. Współpracujemy ze sprawdzonymi filologami, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty. W naszym zespole można również znaleźć native speakerów i osoby znające więcej niż jeden język obcy. Daje to okazję do przygotowania tłumaczeń.

Tarnów (wymowa i) – miasto w Polsce, na prawach powiatu, położone w województwie małopolskim, leżące przy ujściu Białej do Dunajca. Miasto centralne aglomeracji tarnowskiej[3] i stolica diecezji tarnowskiej. Miasto lokowane przez Spycimira herbu Leliwa, na podstawie dokumentu wystawionego przez kancelarię króla Władysława Łokietka z 7 marca 1330 roku. Historyczny zespół architektoniczno-urbanistyczny miasta zachował się do dziś. Tarnów zajmuje powierzchnię 72,38 km², którą zamieszkuje ponad 100 tysięcy mieszkańców.

Tarnów jest ważnym ośrodkiem turystycznym, kulturalnym i gospodarczym w Małopolsce. Węzłem komunikacyjnym przy autostradzie A4 oraz linii kolejowej E 30. Na terenie osiedla Mościce znajduje się siedziba Grupy Azoty[4], największej grupy kapitałowej branży chemicznej w kraju oraz Międzynarodowe Centrum Bezpieczeństwa Chemicznego[5][6]. W mieście działa konsulat honorowy Ukrainy[7]. Tarnów jest członkiem Związku Miast Polskich[8].

Pizzeria Maranto

4 reviews

Pizza
+48146294110
ul. Wałowa 26, 33-100 Tarnów, Poland
Jama Złotego Smoka

3 reviews

Chinese
+48146222988
ul. Jana Matejki 16, 33-100 Tarnów, Poland
El Paso

4 reviews

Mexican
+48146562020
ul. Lwowska 18, Tarnów, Poland