Tłumacz przysięgły norweskiego Kraków

Tłumacz przysięgły norweskiego Kraków to nasza propozycja w obrębie przekładów polsko norweskich. Do podjęcia współpracy zapraszamy firmy i klientów indywidualnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy przygotowanie dobrej klasy przekładów w konkurencyjnych cenach. Protlumaczenia to firma, której warto zawierzyć. Zapraszamy do odwiedzin naszych oddziałów stacjonarnych lub przesłania maila zawierającego cyfrowe kopie dokumentów. Przekłady polsko norweskie obejmują:

Tłumaczenia norweskiego Kraków

Przekłady norweskiego Kraków
Przekłady norweskiego Kraków


Protlumaczenia
to firma, która posiada długoletnią tradycję. Współpracujemy ze sprawdzonymi filologami, którzy posiadają odpowiednie wykształcenie. W naszym teamie można również znaleźć native speakerów i osoby znające więcej niż jeden język obcy. Daje to sposobność do przygotowania przekładów wielojęzycznych.

Kraków (łac. Cracovia, niem. Krakau, jid. ‏קראָקע‎ Kroke) – miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce nad Wisłą, drugie co do liczby mieszkańców[1][5] i powierzchni miasto kraju[1], stolica Polski do 1795 r. i miasto koronacyjne oraz nekropolia królów Polski, od 1000 r. nieprzerwanie stolica diecezji krakowskiej (jednej z pięciu w ówczesnej Polsce), a od 1925 archidiecezji i metropolii. Kraków uzyskał lokację miejską przed 1228 rokiem, ponowna lokacja Krakowa w 1257 r.[6], od odzyskania niepodległości w 1918 r. miasto wojewódzkie (od 1998 r. siedziba władz województwa małopolskiego), jest także centralnym ośrodkiem metropolitalnym aglomeracji krakowskiej i Krakowskiego Obszaru Metropolitalnego. W zapisach historycznych Kraków jest uznawany za główne miasto historycznej Małopolski. Leży na obszarze Bramy Krakowskiej, Niecki Nidziańskiej i Pogórza Zachodniobeskidzkiego.

W Krakowie znajdują się główne siedziby m.in.: Polskiej Akademii Umiejętności, Narodowego Centrum Nauki, Instytutu Nafty i Gazu – Państwowego Instytutu Badawczego, Instytutu Zootechniki – Państwowego Instytutu Badawczego, Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury[7], dowództwa Sił Specjalnych RP będącego jednocześnie jednym z kilku dowództw sił specjalnych NATO[8][9], Centrum Operacji Lądowych – Dowództwa Komponentu Lądowego[10], Polskiego Związku Narciarskiego[11], Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO[12], Narodowe Centrum Radioterapii Hadronowej[13].

Camelot Cafe

114 reviews

Cafes, Modern European, Polish
+48124210123
ul. św. Tomasza 17, 31-022 Kraków, Poland
Pierogi MR Vincent

69 reviews

Pierogis
+48506806304
ul. Bożego Ciała 12, 31-059 Kraków, Poland
Kuchnia u Doroty

60 reviews

Polish
+48517945338
ul. Augustiańska 4, 31-064 Kraków, Poland